Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po troch hľadaných mužoch


Foto: Polícia sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po troch hľadaných mužoch Foto: KR PZ Trnava

Aj vy môžete pomôcť pri pátraní polície. Tentokrát sa trnavskí policajti obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po troch hľadaných mužoch.

Na 45-ročného Jána Plavca zo Špačiniec vydal Okresný súd zatykač už minulý rok. Obvinený je zo zanedbania povinnej výživy. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava. Polícii sa nepodarilo zistiť jeho súčasné miesto pobytu, či práce.

Ján Plavec má modré oči a hnedé vlasy ostrihané nakrátko. Vysoký je 180 - 184 cm a má štíhlu postavu.

Po 40-ročnom Martinovi Blažejovi, ktorý sa mal prechodne zdržiavať v Piešťanoch, vyhlásili celoštátne pátranie už v roku 2016. Okresný súd na neho vydal zatykač pre prečin krádeže a úverového podvodu.

Martin Blažej je strednej postavy, má modré oči, vlasy farby špinavý blond. S odstupom času mohol svoj výzor trochu pozmeniť. Muž sa môže podľa polície pohybovať na celom území Slovenska, ale aj v zahraničí.

Na 53 ročného Jozefa Stojku z Trnavy vydal okresný súd príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre prečin nebezpečného vyhrážania sa a marenia výkonu úradného rozhodnutia.

Jozef Stojka má hnedé oči a čierne prešedivené vlasy, ktoré má ostrihané nakrátko. Vysoký je zhruba 170 cm a má zavalitú postavu.

V prípade, že ste hľadaných mužov spoznali a máte akékoľvek informácie o ich súčasnom pobyte, môžete informovať políciu aj prostredníctvom linky 158. 

Prečítajte si viac:


Zdroj: KR PZ Trnava