Najdlhšie zatmenie mesiaca budete môcť pozorovať už dnes večer v areáli kúpaliska v Kamenáči


Foto: Najdlhšie zatmenie mesiaca budete môcť pozorovať už dnes večer v areáli kúpaliska v Kamenáči Foto: Mesto Trnava

Najdlhšie zatmenie mesiaca v tomto storočí nás čaká už dnes večer, teda 27. júla. Mesto Trnava pozýva na sledovanie tohoto úkazu z kúpaliska v Kamenáči.

Mimoriadne pri tejto príležitosti bude kúpalisko v Kamennom mlyne otvorené od 20:00 do 24:00. Všetci záujemcovia sú srdečne vítaní. Mesto vybralo túto lokalitu aj kvôli najnižšiemu svetelnému znečisteniu. Zatmenie mesiaca tak budete môcť pozorovať v príjemnej lokalite v pohodlí na vlastnej deke alebo na nových lehátkach v areáli.

„Zatmenie sa začne o 20.24 hod. Kto sa bude chcieť počas tropického večera osviežiť, môže sa okúpať v menšej časti bazéna, ktorá bude osvetlená a pod dozorom plavčíkov. K dispozícii bude bufet s občerstvením, je možné priniesť si i vlastný gril a pripraviť si vlastné dobroty v zóne vyhradenej na grilovanie. Počas podujatia však bude platiť zákaz konzumácie alkoholických nápojov a zákaz vstupu osobám pod vplyvom alkoholu,“ informovalo záujemcov Mesto Trnava.


Vstupné na tento večer je 2 eurá, lístky si môžete kúpiť priamo pri vstupe do areálu kúpaliska. Miesto: Kúpalisko v Kamenáči
Dátum: 27.07.2018 - 20:00    28.07.2018Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu