Počas utorkového futbalového zápasu bude v Trnave obmedzená doprava, Športovú a Kollárovú uzavrú


Foto: Počas utorkového futbalového zápasu bude v Trnave obmedzená doprava, Športovú a Kollárovú uzavrú Foto: ilustračná - facebook.com/PoliciaSlovakia

Polícia pripravuje bezpečnostné opatrenia na utorok 31. júla, kedy sa v Trnave uskutoční stretnutie druhého predkola Ligy majstrov.  Okrem zvýšeného počtu hliadok patrí medzi opatrenia aj obmedzenie v doprave.

Uzavretá bude Športová a Kollárová ulica

Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, od 17:00 do 24:00 bude uzavretá Kollárová ulica. Úplne uzavretá bude aj Ulica Športová. Obyvatelia Podjavorisnkej ulice budú môcť využiť vjazd priebežne podľa aktuálnej situácie.

Bezpečnostné opatrenia a s tým súvisiace dopravné obmedzenia budú prispôsobené aktuálnej operatívnej situácii a čas uzavretia sa preto môže zmeniť.

„Polícia žiada občanov, aby s týmito obmedzeniami už vopred rátali a svoj program si naplánovali tak, aby sa ich obmedzenia dotkli čo najmenej. Vzhľadom na kapacitné možnosti parkovacích miest v okolí štadióna žiadame návštevníkov podujatia, aby sa presúvali podľa možností bez využitia svojich vozidiel. Ostatných vodičov žiadame o trpezlivosť, vzájomnú ohľaduplnosť a rešpektovanie pokynov polície. Ak keď by to mala byť pre vodičov samozrejmosť, vodičom pripomíname, že riadenie premávky policajtom v križovatke je nadriadené dopravnému značeniu aj fungujúcim semaforom,“ uviedla Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ Trnava.Zdroj: KR PZ Trnava