VIDEO: Kradol s nohavicami „na pol žrde“. Z obce pri Piešťanoch si odniesol vozík plný dreva


Foto: VIDEO: Kradol s nohavicami „na pol žrde“. Z obce pri Piešťanoch si odniesol vozík plný dreva Foto: Facebook/Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti z kriminálnej polície vyšetrujú krádež prívesného vozíka v obci Hubina v okres Piešťany. Začiatkom januára mali neznáme osoby, v priebehu noci, ukradnúť riadne uzamknutý prívesný vozík, ktorý mala jeho majiteľka zaparkovaný pred rodinným domom.

„Krádežou jej vznikla škoda 800 eur, a to nielen na samotnom vozíku, ale ja na naštiepanom dreve, ktoré na ňom bolo naložené,“ spresňuje trnavská krajská polícia na sociálnej sieti. Podľa polície by malo ísť o približne 1,5 kubíka dreva. 

Kriminalisti následne preverili všetky informácie aj dostupné kamerové záznamy. Na jednom z nich sa podarilo zachytiť dve osoby, ktoré sa snažia vozík pripevniť k ich autu. Jeden z mužov bol tak zabratý do práce, až mu povolili nohavice a na kameru ukázal viac, ako by sa patrilo. 

„Keď už kradneš priamo pod kamerou, aspoň si poprav nohavice,“ vtipne okomentovala polícia kamerový záznam. Verejnosť teraz žiada o pomoc so stotožnením páchateľov. 


Pokiaľ ste osoby alebo ich časti na záberoch spoznali, prípadne vám niekto ponúkal palivové drevo alebo prívesný vozík za výhodnú cenu, kontaktujte políciu na čísle 158. Napísať môžete aj súkromnú správu na facebookový profil Polícia SR – Trnavský kraj. 
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu