Trnavskí stredoškoláci spríjemnili deň seniorom. Ponúkli im masáže, zostrihy či úpravu obočia


Foto: Trnavskí stredoškoláci spríjemnili deň seniorom. Ponúkli im masáže, zostrihy či úpravu obočia Foto: Facebook/Trnavský samosprávny kraj

Trnavskí stredoškoláci z odborov kaderník, vizážista a kozmetička sa rozhodli spríjemniť víkend seniorom v zariadeniach sociálnych služieb. Študenti Strednej odbornej školy obchodu a služieb na Lomonosovovej ulici navštívili domov dôchodcov a sociálnych služieb pre dospelých v Seredi a Zavare. 

„Pri tejto spolupráci získajú páni nový strih a dámy si môžu užiť masáž rúk či úpravu obočia,“ vysvetľuje Trnavský samosprávny kraj na sociálnej sieti. Študenti získajú potrebnú prax a klienti sa môžu tešiť z nového strihu. Akcia potrvá až do konca školského roka. Trnavský kraj študentom končiacich ročníkov základnej školy pripomína, že čas na podanie prihlášky na strednú školu majú do 20. marca 2024.

Stredná odborná školy obchodu a služieb v Trnave ponúka štúdium v štyroch odboroch: kaderník - vizážista, kozmetik - vizážista, obchodný pracovník a ochrana osôb a majetku.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu