Vo veku 52 rokov zomrel obľúbený herec Marcel Nemec


Foto: Vo veku 52 rokov zomrel obľúbený herec Marcel Nemec Foto: Instagram/nemecmarcel

Obľúbený slovenský herec Marcel Nemec zomrel vo veku 52 rokov v piatok 16. februára. O svojej rakovine informoval už pred pár rokmi, život bral s humorom aj popri liečbe. Pre portál aktuality.sk potvrdila správu o jeho úmrtí herečka Kristína Tormová.

Marcel Nemec bol slovenský herec, hudobník a zabávač. Taktiež bol spoluzakladateľom satiricko-umeleckého súboru Jána Kopytu. V roku 2003 napísal knihu HomoŠapiens, ktorá je jedinečná v tom, že sa v nej prvýkrát na Slovensku mediálne známy človek, otvorene priznáva k homosexualite.

Z pódia v divadle La Komika sa rozlúčil koncom januára, keď sa prihovoril prítomným divákom v hľadisku. Potom sa opäť vrátil do nemocnice a stránil sa verejnosti. Dodáva to portál aktuality.sk.

„Ďakujem! Bol to neopakovateľný a magický večer. Moje (na teraz) posledné predstavenie. Moje milované Divadlo LA KOMIKA, moji milovaní kolegovia, moji milovaní diváci, ďakujem, že ste tam boli včera so mnou,“ uviedol v poslednom príspevku na Instagrame Marcel Nemec. Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu