Polícia zadržala muža, ktorý sa uspokojoval pri fontáne na Námestí SNP. Nahlásili ho mamičky


Foto: Polícia zadržala muža, ktorý sa uspokojoval pri fontáne na Námestí SNP. Nahlásili ho mamičky Foto: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Polícia v Trnave obvinili 62-ročného Trnavčana, ktorý sa mal odhaľovať a nevhodne sa sexuálne správať na verejnosti. Muža preverujú aj v súvislosti s ďalšími nahlásenými prípadmi takéhoto správania.

Starší pán si mal podľa informácií počas bieleho dňa sadnúť na lavičku k fontáne na Nám. SNP v meste Trnava a vzápätí sa mal začať pred okoloidúcimi ľuďmi uspokojovať. Na nevhodné správanie sa muža upozornili Mestskú políciu dve mamičky s kočíkmi. Mestskí policajti ho na mieste obmedzili na osobnej slobode a prípad oznámili na políciu.

„Poverený policajt muža obvinil z prečinu výtržníctva. V zmysle zákona mu môže hroziť až 3 ročný pobyt vo väzení. Policajti tento prípad riešili v tzv. superrýchlom konaní a do rozhodnutia súdu bol obvinený umiestnený v cele policajného zaistenia,“ uverejnila polícia na svojom Facebooku.

Na muža, ktorý obťažoval ženy v uliciach Trnavy, sa pred pár dňami sťažovalo niekoľko žien. O incidentoch si môžete prečítať viac v našom článku.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu