Už tento víkend sa v Dolnej Krupej uskutoční Classic Car Show 2024. Na čo všetko sa môžete tešiť?


Foto: Už tento víkend sa v Dolnej Krupej uskutoční Classic Car Show 2024. Na čo všetko sa môžete tešiť? Foto: FB/Classic Car Show

V Trnave a okolí sa s prichádzajúcim víkendom konajú viaceré podujatia. V piatok sa začínajú prehliadky podzemného mesta Trnava, v Dolnej Krupej začínajú prehliadky pod názvom Sedem divov Dolnej Krupej a od dnešného dňa do soboty do 18:00 hod. sa môžete ísť pozrieť na výstavu kaktusov, sukulentov a skalničiek, ktoré sa koná v Trnavskom osvetovom stredisku – exteriér Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského.

Na svoje si počas víkendu prídu aj milovníci historických áut. Už 25. mája sa totiž v Kaštieli v Dolnej Krupej otvoria opäť brány akcie Garage 42 – Classic Car Show 2024. Milovníci, nadšenci ale i zvedavci si budú môcť počas soboty už od 9:00 hod. načerpať atmosféru historických vozidiel.

Okrem množstva amerických klasík sa tam bude nachádzať aj množstvo zaujímavej techniky, motoriek a tiež aj americký školský autobus. Pre rodiny s deťmi sú pripravené nielen občerstvenie ale i množstvo atrakcii kde budú môcť deti vyčerpať svoju energiu. Na akcii nebude chýbať ani tombola s množstvom zaujímavých cien. 

Prečítajte si viac: