Noc divadiel opäť prichádza do Trnavy, Divadlo Jána Palárika má pre vás skvelý program


Foto: Noc divadiel opäť prichádza do Trnavy, Divadlo Jána Palárika má pre vás skvelý program Foto: ilustračná - djp.sk

Divadlo Jána Palárika v Trnave sa aj tento rok zapája do projektu Noc divadiel. Už 8. ročník projektu európskeho významu sa uskutoční 18. novembra 2017. V trnavskom divadle nesie táto udalosť názov „ Noc divadiel s Palárikovými nasledovníkmi“. V spolupráci s členmi Občianskeho združenia Životnými cestami Jána Palárika pre vás pripravili bohatý program.

Tešiť sa môžete na predstavenie Tieň, ktoré vám predvedie divadelný súbor MoZa pri CVČ Raková. Predstavenie je inšpirované životom H. Ch. Andersena a je určená pre rodičov a deti od 8 rokov. Začína sa o 16:00 hod.
O 18:00hod sa vám predtaví ODS z Palárikova s predstavením Dámksy krjačír, z dielne francúzskeho autora Georgesa Feydeua.
O 21:00 hod na vás čaká talkshow Pred oponou. Okrem živej hudby sa v talkshow ukážu herci DJP Martin Križan, Tomáš Vravník a Juraj Bielik. A spolu s moderátorom Michalom Jánošom privítame hostí Mareka Majeského a Martina Kochana.

V súvislosti s projektom Noc divadiel na vás čaká aj príjemné prekvapenie v podobe extrémne zľavnených vstupeniek na všetky podujatia.

Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave
Dátum: 18.11.2017 - 16:00    23:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave