Malý Berlín Vás pozýva na rodinný program, Už túto nedeľu príde Snehulienka do kaviarne Thalmeiner


Foto: Malý Berlín Vás pozýva na rodinný program, Už túto nedeľu príde Snehulienka do kaviarne Thalmeiner Foto: facebook.com/malyberlin

Malý Berlín pozýva rodičov a deti na nedeľný program pre rodiny. Už túto nedeľu, 19. 11. o 15:00, sa v kaviarni Thalmeiner odohrá predstavenie o Snehulienke. Divadelno-improvizačná trojica zo Žiliny s názvom Kapor na scéne Vám predstaví ako vyzerá bežný deň v domčeku Snehulienky a trpaslíkov. Dozviete sa prečo Hapčí stále kýcha a čo dokáže rozosmiať Dudroša. Deti sa počas predstavenia hravou formou naučia veľa vecí. Predstavenie bude trvať zhruba 45 minút a vstupné pre deti od 3 rokov a rodičov je len 2 eurá.

Lístky si môžete rezervovať mailom. Stačí ak napíšete e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Dostanete potvrdenie o rezervácií a lístky si môžete vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom predstavenia.
Predstavenie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017.

V nedeľu 26. novembra pozýva Malý Berlín deti a rodičov na rodinnú nedeľu v rámci programu Ypsalon 2017 v rámci festivalu spisovateľov a 3. decembra si môžete prísť pozrieť príbeh o Čertovi Kolofónovi v modernom svete. 


Miesto: kaviareň Thalmeiner, Trojičné námestie
Dátum: 19.11.2017 - 15:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: facebook.com/malyberlin