Fakulta masmediálnej komunikácie chystá Deň otvorených dverí, už 9. 2. môžete okúsiť atmosféru FMK


Foto: Fakulta masmediálnej komunikácie chystá Deň otvorených dverí, už 9. 2. môžete okúsiť atmosféru FMK Foto: facebook.com/FMK.UCM

Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave pozýva všetkých záujemcov a nádejných študentov na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční už 9. februára 2018. 

„V Aule UCM na Bučianskej ul. sa dozviete všetko o štúdiu, podaní prihlášky a prijímacom konaní tak, ako nikde inde. Verte, že NÁŠ DOD FMK si budete chcieť zopakovať,“ pozývajú organizátori. 

Na DOD sa dozviete všetko o štúdiu a o možnostiach, ktoré fakulta ponúka. Aj vďaka účasti na tomto podujatí sa môžu študenti lepšie rozhodnúť, ktorú vysokú školu a aký odbor si majú vybrať. Atmosféru školy môžete zažiť len vtedy, keď ju navštívite.

„Okrem predstavenia fakultných médií a študijných programov vám ukážeme napríklad aj videá, ktoré sa točia na hodinách, dozviete sa, v čom sa môžete realizovať, a čo z vás ako absolventov bude,“ dodáva FMK. 

Fakulta masmediálnej komunikácie ponúka štúdium v odboroch: 
- mesmediálna komunikácia
- marketingová komunikácia
- aplikované mediálne štúdiá
- teória digitálnych hier
- vzťahy s médiami (po naglicky)


Dôležité termíny: 
Deň otvorených dverí: 9. február 2018
Podávanie prihlášok: do 29. marca 2018
Termín prijímačiek: 12. jún 2018 

Viac o fakulte sa dozviete na stránke fmk.sk, o úspešných absolventoch si môžete prečítať viac na stránke budhrdinom.sk a udalosť DOD môžete sledovať aj na facebooku.Miesto: Aula UCM, Bučianska 1, Trnava
Dátum: 09.02.2018 - 10:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Fakulta masmediálnej komunikácie, UCM