Ako ďalej, Slovensko? Zapojte sa do diskusie o smerovaní Slovenska s 3 politikmi v Malom Berlíne


Foto: Ako ďalej, Slovensko? Zapojte sa do diskusie o smerovaní Slovenska s 3 politikmi v Malom Berlíne Foto: facebook.com/events/224100171489144/

V Malom Berlíne čaká na záujemcov pútavá diskusia s názvom Ako ďalej, Slovensko? Už v utorok 13. marca 2018 o 18:00 máte možnosť o budúcnosti Slovenska diskutovať so zaujímavými osobnosťami.

Ak vás zaujímajú výzvy, ktoré pre nami stoja v budúcnosti a máte záujem diskutovať o tom, neváhajte sa zúčastniť. Svoje pohľady na aktuálnu situáciu vám poskytnú tri osobnosti, a to:
Miroslav Kollár/NK - primátor Hlohovca v záverečnej fáze volebného obdobia
Jozef Viskupič/ OĽANO - župan na začiatku pôsobenia
Michal Truban/ Progresívne Slovensko- podnikateľ a aktivista, ktorý vstúpil do politiky  

Myslím, že nie som sám, koho udalosti posledných dní úplne vyčerpali a odrovnali. Ukázali nám, že žijeme v krajine, akú sme si nikdy nepredstavovali. Akoby sa nám zrazu všetko… kazilo… Tragédie a krízy nám však dávajú aj veľkú príležitosť zomknúť sa a ukázať, že to jednoducho musí ísť inak. Ak chceme, aby sa veci okolo nás zmenili a pohli vpred, musíme vynaložiť vlastné úsilie. Venovať tomu čas a energiu,“ aj takýmito slovami reaguje na udalosti posledných dní a zároveň pozýva do diskusie nový župan Trnavského kraja, Jozef Viskupič. 

Podujatie pripravilo v spolupráci s malým Berlínom hnutie Progresívne Slovensko. 

Miesto: Malý Berlín, Štefániková 4, Trnava
Dátum: 13.03.2018 - 18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu