Piešťany čaká hudobné ukončenie vianočných trhov, v sobotu prídu aj Gipsy Čáve so živou kapelou


Foto: Piešťany čaká hudobné ukončenie vianočných trhov, v sobotu prídu aj Gipsy Čáve so živou kapelou Foto: Mesto Piešťany

Pestrý kultúrny program čaká v Piešťanoch na návštevníkov posledného dňa vianočných trhov. Keďže Štedrý deň vyšiel na štvrtú adventnú nedeľu, ukončenie trhov bude už v sobotu, 23. decembra.

V piatok 22. decembra spríjemní etmosféru domáci spevák, Andrej Depeš, ktorý sa predstaví s osvojou One Man Music Show. Na scéne ostane aj počas koncertu formácie Saša band. ktorá je známe v´daka originálnym cover verziám známych hitov svetových interpretov. Predvečer sviatočného víkendu bude plný dobre hudby. 

Sobotný program otvorí divadelné predstavenie Exallievov Dona Bosca s vianočným posolstvom. Po tomto programe prídu na scénu zástupcovia mesta a predstavitelia cirkví, aby spoločne zapálili štvrtú sviecu na adventnom venci. Betlehemským svetlom, ktoré prinesú skauti, zapália sviecu o 16:00. Pre obyvateľov Piešťan je to príležitosť, vďaka ktorej si budú môcť aj do svojich domovov doniesť svetlo a posolstvo mieru z Betlehema. 

Sviatočnú atmosféru doplní aj skupina Bojniaci a po nich speváčka Andrea Juhásová a formácia realita. 


Hlavnými hviezdami sobotňajšieho večera budú Gipsy Čáve. Mladá skupina z Topoľčian, ktorá valcovala internet originálnou verziou hitu  Hej Sokoly. Na koncerte v Piešťanoch sa predstavia s kompletnou živou kapelou. 

O štefanskú zábavu sa o 18:30 postará skupina Borovienka. Zahrajú vám veľa známych moderných popových songov v dychovom prevedení. Naposledy na koncerte prekvapili remakeom skladby od Daft Punk - Get Lucky. 

Na Námestie slobodysa hudba opäť vráti v posledný deň roka 2017. Centrum Piešťan totižto čaká veľká Silvestrovská párty s novoročným ohňostrojom zo strechy Auparku. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Piešťany