Festival Cestou necestou v Artklube priblíži záujemcom zaujímavé krajiny, život a kultúru v nich


Foto: Festival Cestou necestou v Artklube priblíži záujemcom zaujímavé krajiny, život a kultúru v nich Foto: facebook.com - stránka udalosti

V Trnave sa uskutoční Cestovateľský festival. Už 24. januára o 18:00 sa začne bohatý program tohto večera. Občianske združenie Cestou necestou pozýva všetkých cestovateľov a záujemcov do Artklubu.

„Presvedčíme sa o tom, že Omán nie len púšť, ale krajina ako z tisíc a jednej noci. Nahliadneme do drsného sveta opustených detí v keňskom Nairobi a na záver si vychutnáme dažďový prales, indiánske kmene a svet plný kontrastov - Panamu,“ takýmito slovami pozývajú organizátori podujatia všetkých záujemcov. 

O 18:00 sa spoločne s Tomášom Grindlom dozvieme viac o „Rozprávkovom Ománe“. 

Po prestávke, presne o 19:15 porozpráva Maroš Matoušek o Keni a Slovenskej zahraničnej spolupráci s touto krajinou. S prezentáciou je spojený aj krátky 30-minútový film.


O 20:45 nám priblíži cestovateľ a fotograf Michal Hertlík Panamu, krajinu s množstvom prírodných krás a zaujímavými kultúrami. 

Vstupenky sú v predaji na stránke podujatia Cestounecestou.sk. Vstupné je v predpredaji za cenu 5 eur a na mieste 7 eur. 

Viac informácií sa dozviete aj na facebookovej stránke udalosti


Miesto: Artklub
Dátum: 24.01.2018 - 18:00    21:45Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: OZ Cestou necestou