Malý princ v Divadle Jána Palárika v Trnave - nesmrteľný príbeh opäť ožíva na doskách divadla


Foto: Malý princ v Divadle Jána Palárika v Trnave - nesmrteľný príbeh opäť ožíva na doskách divadla Foto: Divadlo Jána Palárika v Trnave

Príbeh o stretnutí pilota a Malého princa je svetoznámy a jednoznačne nesmrteľný. Od svojho vzniku si získal srdcia miliónov čitateľov. Príbeh sa dočkal viacerých filmových i divadelných spracovaní. Najznámejšie dielo z pera francúzskeho spisovateľa Antiona de Saint-Exupéryho vám prináša aj Divadlo Jána Palárika v Trnave. 

„Antoine de Saint-Exupéry napísal príbeh plný hlbokých myšlienok, duchovnej symboliky a magických alegórií, ktorý popisuje zvláštny kontrast medzi detstvom a dospelosťou. Táto nesmrteľná lekcia humanizmu určená všetkým generáciám, teraz za pomoci podmanivej hudby a pôsobivých výtvarných obrazov ožije i na divadelnom javisku,“ informuje divadlo Jána Palárika. 

Nenechajte si ujsť nesmrteľný príbeh svetovej literatúry v divadelnom prevedení už 11. mája o 10:00.Réžia: Peter Palik. Dramaturgia: Martin Geišberg. Scéna: Eva Farkašová. Kostýmy: Eva Farkašová. Hudba: Martin Geišberg. Svetelný dizajn: Juraj Jakabčin. Pohybová spolupráca: Ivica Liszkayová.

Hrajú: Tomáš Vravník, Kristína Tóthová, Miroslav Beňuš, Braňo Mosný a. h., Tomáš Mosný, Silvia Holečková, Alena Vojtechová a. h.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave, Veľká sála
Dátum: 11.05.2018 - 10:00


Prečítajte si viac:Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave