Fotoklub Iris a mesto Trnava pozývajú na februárovú výstavu fotografickej tvorby členov fotoklubu


Foto: Fotoklub Iris a mesto Trnava pozývajú na februárovú výstavu fotografickej tvorby členov fotoklubu Foto: trnava.sk

Mesto Trnava a Fotoklub Iris pozývajú záujemcov na vernisáž výstavy, ktorá pozostáva z tvorby členov fotoklubu. Uskutoční sa už 1. februára o 17:00 v Západnom krídle radnice.

„Historické priestory západného krídla radnice aj tento rok ožijú fotografiami rôznych žánrov. Cieľom výstavy je ukázať verejnosti prierez celoročnej tvorby členov fotoklubu Iris, pre ktorých sa stala fotografia nielen koníčkom, ale i vášňou. Zároveň môže byť výstava inšpiráciou pre tých, ktorí radi fotografujú, hľadajú v Trnave a blízkom okolí podobných nadšencov, alebo iba jednoducho majú radi tento druh umenia,“ povedal predseda fotoklubu Iris Milan Marônek.

„Februárová prehliadka fotografií na radnici je pravidelnou súčasťou dlhoročnej spolupráce Mesta Trnavy a fotoklubu. Jeho členovia už desaťročia úspešne reprezentujú naše mesto na krajských aj celoštátnych súťažiach a rozvíjajú spoluprácu s ďalšími renomovanými fotoklubmi,“ informuje mesto Trnava.


Vďaka ich aktivitám spolu s pomocou mestskej samosprávy organizujú súťažné výstavy FoTTofest a Genius loci, na ktorých sa objavujú nielen diela Trnavčanov, ale aj fotografie autorov z Bratislavy, Žiliny, Piešťan, ale aj viacerých ďalších slovenských a dokonca českých miest.

Februárová výstava potrvá až do 28. 2 a bude otvorená vždy v stredu a nedeľu v čase od 15:00 do 18:00. 

Výstava fotografií členov fotoklubu Iris potrvá celý február.


Miesto: Západné krídlo radnice, Trnava
Dátum: 01.02.2018 - 17:00    28.02.2018 - 18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trnava