V Malom Berlíne budú od apríla do júna kurzy tanca a improvizácie s Mgr. Art Kristínou Strečkovou


Foto: V Malom Berlíne budú od apríla do júna kurzy tanca a improvizácie s Mgr. Art Kristínou Strečkovou

 Aj v Malom Berlíne sa bude tancovať. Human Art Space vás pozýva na kurzy Súčasný tanec a improvizácia I s Mgr. art. Kristínou Strečkovou.

Mgr. Art Kristína Strečková - Svoje profesionálne tanečné vzdelanie získala na Vysokej škole Múzických umení v Bratislave a vo svojom vzdelávaní ďalej pokračovala na The Northern School of Contemporary Dance v Leeds (UK). Ma dlhoročné skúsenosti s učením deti, študentov aj dospelých.

„Hodiny techniky súčasného tanca I. sú pre tých, ktorí sa chcú oboznámiť s touto tanečnou technikou a rozpohybovať svoje telo bez predchádzajúcich skúseností s tancom.  Cieľom kurzu je prostredníctvom výskumu budovať efektívnosť fungovania tela v pohybe, no zároveň podnecovať vlastnú tvorivosť a pohybovú individualitu. Na hodinách sa takisto venujeme krátkym pohybovým kombináciám, improvizácii aj práci s partnerom,“ uvádzajú organizátori tanečných hodín.  

Kurzy sa začínajú už 11. apríla a končia sa 13. júna. Jednotlivé hodiny budú prebiehať vždy v stredu od 16:30 do 18:00 v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej ulici, 4 v Trnave.

Cena kurzov:
pri prihlásení a platbe :
do 7.3.2018: 81 Eur
od 8.3. do 4.4.2018: 91 Eur 


Na kurzy je potrebné prihlásiť sa vopred, najneskôr do 4. 4. 2018, keďže kapacita kurzov je obmedzená.
Pozor: prihlásenie sa na udalosti prostredníctvom facebooku nie je platné. Registrovať sa môžete tu. Viac informácií nájdete aj na stránke podujatia na facebooku. 
Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Malý Berlín, Štefániková 4, Trnava
Dátum: 11.04.2018 - 16:30    13.06.2018 - 18:00


Prečítajte si viac: