Ďalšie odvozy konárov zo záhrad v Trnave budú prebiehať už 10. marca, 7. apríla a 14. apríla


Foto: Ďalšie odvozy konárov zo záhrad v Trnave budú prebiehať už 10. marca, 7. apríla a 14. apríla Foto: ilustračná - alananna.co.uk

Vzhľadom na nepriaznivé počasie zabezpečila mestská samospráva dva termíny odvozu a zberu orezaných konárov stromov zo záhrad obyvateľov. Prvú časť konárov odviezli minulú sobotu, ďalší odvoz bude zo Špiglsálu v lokalite ohraničenej ulicami Ružindolskou, Hospodárskou a Parkom J. Kráľa bude v sobotu 10. marca a tiež 14. apríla.

Z lokalít, z ktorých už raz odpad zo záhrad vyviezli, teda Kopánka I. a II., od rodinných domov na sídlisku Vodáreň a Zátvor v mestskej časti ohraničenej ulicami Bučianskou, Rybníkovou, Šrobárovou a časti Vajslovej doliny od Vozovky po Trnávku, Ulicu B. S. Timravy, Kollárovu a Športovú odvezú ďalšie konáre aj v sobotu 7. apríla.

„Občania, ktorí chcú túto ponuku mesta využiť, musia vo vyššie uvedených termínoch ráno pripraviť orezané konáre pred nehnuteľnosťami tak, aby bol k nim bezproblémový prístup a aby neznemožňovali používanie chodníkov pre chodcov,“ informuje podmienkach odvozu mesto Trnava. 
Zdroj: Mesto Trnava