Knižná revue pokračuje v centre malý Berlín na Štefánikovej 4, ďalším hosťom bude Viktor Suchý


Foto: Knižná revue pokračuje v centre malý Berlín na Štefánikovej 4, ďalším hosťom bude Viktor Suchý Foto: https://www.facebook.com/events/1635985529815347/

12. marca sa bude v kultúrnom center Malý Berlín konať ďalšie stretnutie zo série Knižnej revue. Literárne stretnutie sa začne o 19:00.

„Pero Le Kvet pre vás zostavuje výber toho najzaujímavejšieho, čo dorazilo na pulty našich kníhkupectiev. Diskusia o knižných inšpiráciách prebehne v priestoroch kultúrneho centra Malý Berlín. O obľúbených knihách slovenskej a svetovej literatúry sa budeme rozprávať s autorom básnických miniatúr VIKTOROM SUCHÝM,“ informujú organizátori.

Hosťom podujatie bude autor Viktor Suchý, ktorý minulý rok debutoval zbierkou Básne o počasí. Pôsobil ako učiteľ slovenčiny, kníhkupec a redaktor časopisov Slovo a Kultúrny život. V súčasnosti pracuje ako editor a knihovník v Kabinete pomalosti – knižnice kreatívneho a kultúrneho centra Novej Cvernovky.

Okrem autorovej prvotiny bude počas večera reč aj o obľúbených knihách slovenskej a svetovej literatúry či zaujímavých novinkách na knižnom trhu.


Podujatie je prístupné pre všetkých záujemcov. Vstupné je 1 euro.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Malý Berlín, Štefániková 4, Trnava
Dátum: 12.03.2018 - 19:00


Prečítajte si viac:Zdroj: Mesto Trnava