Nový #TRNAVA pre tento rok budú tvoriť umelci už 28. apríla priamo na ulici, príďte sa pozrieť aj vy


Foto: Nový #TRNAVA pre tento rok budú tvoriť umelci už 28. apríla priamo na ulici, príďte sa pozrieť aj vy Foto: Mesto Trnava - Peter Cagala

Mladí umelci sa 28. apríla 2018 stretnú na pešej zóne, teda na Hlavnej ulici v Trnave, aby spoločne vytvorili nový tohtoročný #TRNAVA. Medzi 10:00 až 18:00 sa bude teda v centre mesta tvoriť nová 9-metrová dominanta, ktorá opäť skrášli tisícky fotografií.

„Po všetkých našich významných kultúrnych pamiatkach sa stane práve tento nápis povinnou zastávkou na prechádzke Trnavou. Každý zo siedmich znakov dostane vlastnú kreatívnu víziu, o ktorú sa postarajú výtvarníci Mgr. art. Naďa Salbotová Fecaninová, Mgr. et Mgr. art Zuzana Branišová, ArtD., pedagógovia Súkromnej základnej umeleckej školy Pablo: Mgr. Tatiana Vrtochová alias Da linka, Mgr. art. Klaudia Šimuničová, Mgr. art. Eva Šrubařová a žiaci SZUŠ Pablo: Ollívia Dlasková, Lujza Čambálová, Laco Vrždák a Patrícia Hamerlíková,“ informovalo mesto Trnava.

V centre mesta nebude počas umeleckých chvíľ chýbať ani sprievodný program. Dobrá hudba, pohodlné sedenie a dokonca občerstvenie, toto všetko bude pripravené pre tých, ktorí sa prídu pozrieť a aj takýmto spôsobom si spríjemniť jednu aprílovú sobotu.


Miesto: Hlavná ulica, Trnava
Dátum: 28.04.2018 - 10:00    18:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Mesto Trnava