16 november 2017 - 15:09

Pešia zóna a Námestie slobody v Piešťanoch budú aj tento rok srdcom mesta počas adventu i Vianoc

Foto: Pešia zóna a Námestie slobody v Piešťanoch budú aj tento rok srdcom mesta počas adventu i Vianoc
Foto: Mesto Piešťany

Vianočný stromček sa v Piešťanoch rozsvieti už 24. novembra o 16:00. Tento rok bude námestie zdobiť statná jedľa z obce Banka. Slávnostné otvorenie Vianočných trhov bude sprevádzať vystúpenie žiakov zo Základnej umeleckej školy. Po vystúpení sa môžu deti a rodičia zohriať vo vianočnom mestečku na Námestí slobody, ktoré bude plné pochúťok. 

Súčasťou trhov budú tradične rôzne domáce dobroty, remeselné výrobky a samozrejme pestrý kultúrny program. 
V piatok o 18:30, sa začína koncert kapely Double Trouble, ktorá má v repertoári akustické verzie svetoznámych piesní od Bealtes, Jimmiho Hendrixa, Led Zeppelin, U2 a mnohých iných. Po ich vystúpení si prídu na svoje fanúšikovia synth rocku, pretože na tohtoročných Vianočných trhoch zahrá známa Depeche Mode Revival CZ. Koncert bude nepochybne veľkým zážitkom. 

Sobotné popoludnie bude patriť folklóru v podaní skupiny Dubovanka. Neskôr návštevníkov zahrejú rytmy latino hudby, pretože o 19:30 sa začína koncert kubánskeho interpreta Aristalca Pereza, ktorý mal v Piešťanoch obrovský úspech aj pred rokom.

Na nedeľu 26. novembra sú naplánované vystúpenia kapely Borovienka a destskej skupiny Úsmev. Program nájdete na stránkach mesta, na plagáte a na facebookovej stránke https://www.facebook.com/vianocnetrhypn.


4 zdieľaní
Zdroj: Mesto Piešťany

Dopravný servis
Hlavná
Policajná hliadka
22:14
Cífer
Prekážka na ceste
19:13
Zavar
Práca na ceste
18:14
Hlavná
Policajná hliadka
18:11
Nitrianska
Dopravná nehoda
18:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.