Malý princ a jeho nesmrteľný príbeh môžete vidieť opäť v Divadle Jána Palárika v Trnave


Foto: Malý princ a jeho nesmrteľný príbeh môžete vidieť opäť v  Divadle Jána Palárika v Trnave Foto: Divadlo Jána Palárika v Trnave

Príbeh o stretnutí pilota a Malého princa je svetoznámy a jednoznačne nesmrteľný. Od svojho vzniku si získal srdcia miliónov čitateľov. Príbeh sa dočkal viacerých filmových i divadelných spracovaní. Najznámejšie dielo z pera francúzskeho spisovateľa Antiona de Saint-Exupéryho vám prináša aj Divadlo Jána Palárika v Trnave.

Divadelné predstavenie sa bude konať už 22. marca o 10:00 a 23. marca o 19:00 vo Veľkej sále Divadla Jána Palárika v Trnave.

„Antoine de Saint-Exupéry napísal príbeh plný hlbokých myšlienok, duchovnej symboliky a magických alegórií, ktorý popisuje zvláštny kontrast medzi detstvom a dospelosťou. Táto nesmrteľná lekcia humanizmu určená všetkým generáciám, teraz za pomoci podmanivej hudby a pôsobivých výtvarných obrazov ožije i na divadelnom javisku,“ informuje divadlo Jána Palárika.


Nenechajte si ujsť nesmrteľný príbeh svetovej literatúry.

Réžia: Peter Palik Dramaturgia: Martin Geišberg Scéna: Eva Farkašová Kostýmy: Eva Farkašová Hudba: Martin Geišberg Svetelný dizajn: Juraj Jakabčin Pohybová spolupráca: Ivica Liszkayová 

Hrajú: Tomáš Vravník, Kristína Tóthová, Miroslav Beňuš, Braňo Mosný a. h., Tomáš Mosný, Silvia Holečková, Alena Vojtechová a. h.

Miesto: Divadlo Jána Palárika v Trnave, Veľká sála
Dátum: 22.03.2018 - 10:00    23.03.2018 - 21:00


Prečítajte si viac:Zdroj: Divadlo Jána Palárika v Trnave